Boka in ett kostnadsfritt hembesök!

Vill du boka ett kostnadsfritt hembesök? Eller har du en fråga som du önskar få svar på? Fyll i formuläret nedan så återkopplar vi till dig så fort vi kan!

När du bokar ett kostnadsfritt hembesök av oss så kommer vi hem till dig och pratar mer om hur en solsystemsanläggning ska fungera hos dig. Utifrån dina önskemål, förutsättningar och behov presenterar vi därefter förslag på den bästa solcellslösningen för just din fastighet.

Showroom i Ljungby

Varmt välkommen att besöka vårt showroom i Ljungby. Här har du möjlighet att se och diskutera solpaneler med oss. Kontakta Jimmy för tidsbokning på telefon 010-788 28 06 eller jimmy@solsystem.nu

Kontakta oss direkt

Nedan ser du alla våra säljare och i vilka områden vi är aktiva.
Är du osäker på vem du ska kontakta kan du höra av dig på 010-788 28 00 eller info@solsystem.nu

  • Bengt Olofsson

    bengt@solsystem.nu

    010-7882804

  • Ingemar Johansson

    ingemar@solsystem.nu

    010-7882801

  • Jimmy Arvidsson

    jimmy@solsystem.nu

    010-7882806

  • Magnus Andersson

    magnus@solsystem.nu

    010-7882812

  • Mona Forsberg

    mona@solsystem.nu

    010-7882809

  • Sanne Yakoob

    sanne@solsystem.nu

    010-7882813

  • Teddy Wallenhov

    teddy@solsystem.nu

    010-7882814